| KInderel a întrebat:

Hey, ce jocuri mai stiti, in afara de sad Miss Bimbo, Lady Popular si imvu)? Dar, Asemanatoare?

FUNDITA!big grin

Răspuns Câştigător
| b342 a răspuns:

Buna!
-stardoll
-lady popular
-imvu
-meez
-frenzoo
-doll and the city
-looklet
-miss bimbo
-my bambino
-gaia online
-habbo hotel
-active worlds
-second life
-there
-world of kaneva
-second life
Sper sa te ajute.

2 răspunsuri:
| lsgsfh a răspuns:

Stardol,zoomumba,pandandanda,wizard101 (trebuie descarcat) 4story(si el trebuie descarcat) club pinguin, farmeramma, stardol si...un joc de cultura conquiztador. Sper ca ti-am fost de folos!happy fundita?happy

| geany98 a răspuns:

Eu mai stiu:stardoll(poti sa il joci online nu trebuie downloadat),GTA, sims 1, 2, 3 si nanny mania si multe altele