| kiduka a întrebat:

Hey!
Cine imi zice si mie cum sa folosesc sandboxie sa stau me doua conturi imvu deodata? Dau funda si vot

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Heeey.
Este foarte simplu.
Descarci programul.Il instalezi. Apoi iti va aparea o chestie si vei da pe Default Box.Iti va aparea apoi ceva ferestra si vei da doar OK. Apoi va aparea o chestie cu browse, dai acolo si alegi Imvu si gata.Ai sa vezi ca iti va aparea inca o fereastra de logare.
Si eu am SandBoxie.Mereu il folosesc.
Daca intalnesti ceva dificultati, eu sunt KryssyCullen pe Imvu.

| Jokermai a răspuns:

Uite id meu si iti explic:cata_jr_94
Funda?