| menUU a întrebat:

Hey Cum fac Print Screen la Laptop.adica stiu ca la PC e un buton si apoi dai "CTRL V" in Paint, da' eu nu am nici o tasta pe care sa scrie print screen... Ce fac? Tastaruta mea e asa http://www.google.ro/......tp?/search Acolo unde trebuie sa fie Print screen la mine scrie "home pentrusc"... Ce trebuie sa fac? FUNDA :D

Răspuns Câştigător
| Cloditta a răspuns:

Link'ul pe care l-ai pstat nu functioneaza, cred ca nu este complet.

Cred ca ai un buton totusi pe tasterura pe care sa scrie "prt sc", undeva in dreapta sus, pentru ca si eu am(tot la laptop).

Sper sa-l gasesti!happy