| AlexthakittehAJ001 a întrebat:

Hey eu sunt alex. am o intrebare IMPORTANTA DAU FUNDA CARUIA RASPUNDE CORECT deci nu pot sa ma joc Animal jam pe google chrome cand dau pe play, imi apare eroare ssl si am data buna si nu am internet. il am pe stick si acum ma joc pe firefox. si merge greu de tot. poate cineva, oricare din mortii masii sa imi spuna ce draci are laptopu' meu? ps. sunt membru si non-membru. pe membru intra multi (emilinebball5) si e pentru tot deauna membru si non membru (xxalexthekittyxx) nimeni nu intra doar o prietena de a mea. si am nm sword. pot sa va dau ce vreti. scrieti ce trebuie sa fac si ce vreti orice lucru! de non membru de membru, orice. cel care raspunde corect ii dau rare daca o sa prind rare de nm sau membru. va astept raspunsurile! pupici

1 răspuns:
| Simplesivaatinge50delitere a răspuns:

Incearca asa:
Sa iti mai golesti din memoria laptop-ului sa iti stergi tot de la chrome fara chrome uite asa:
-Dai pe 3 puncte pe chrome
-Dai settings
-Advanced
-Clear browsing data
Daca merge bine daca nu sparge laptop-ul si ia-ti altul.