| AdelinaCristina123 a întrebat:

Hey! Folosesc aplicația Snapchat și observ că mi-a dispărut unul dintre filtre. Am întrebat mai multe persoane și au spus că încă mai au acel filtru, însă eu nu. Este vorba despre cel cu inimioare la cap. În fine, îmi puteți spune ce aș putea face ca să îl am înapoi? Mă gândeam să îl dezinstalez și să îl instalat după aceea la loc.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Filtrele apar si dispar pe snapchat. Nu raman permanent aceleasi filtre. Se schimba mereu, vei vedea ca in curand si prietenilor tai le vor disparea acele filtre si vor fi inlocuite cu altele.