| mihaela3000 a întrebat:

Hey! imi poate face si mie cineva cont pe minecraft? eu incerc dar nu reusesc nu stiu de ce sad va rog frunos, dau fundita happy, cel care vrea sa-mi faca(nu trebuie sa-mi faca ceva pe el, doar sa ma inregistreze)sa scrie aici(ca sa-i pot da funda)si sa-mi trimita pe priva utilizatorul si parola, mersi anticipat happy

1 răspuns:
| oana166666 a răspuns:

Poate pot incerca dar sa stii nu promit ti-l dau intr-o zi
dar nu ca e cu plata si daca vrei free fa cont pehttp://www.minecraftromania.ro/......-minecraft si e si tutorial