| ChaseZ a întrebat:

Hey! Imi puteti da un link de Metin2? Sa aiba neaparat NPC-uri pentru skill P si altele... Cu king daca are... Descrieti-l dar fara Lunaris; TDL; Mondial; Valmonial; Xpub; Hammer! Sa aiba rate peste 650%! Multumesc anticipat :* ==Funda + VoT==

2 răspunsuri:
| turcudenis99 a răspuns:

Http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://92. 114. 116. 37:8090/ Se numeste metin2 king are king 1 si king 2 la pescar cu 0 yang sitfny pentru skilluri P! merge in fiecare zi de la 3:30 sau 4:30 seara iar in weakend de la 12:00! Bafta (:))

| DaffyDuck a răspuns:

Salut!
Metin2fun.ro aici este cel mai tare server privat! ai masca emotiei pe gratis, cresti lv 40 intr-o ora si ai 2kk in aproximativ 3 ore.