| FcSb_Sorin_1999 a întrebat:

Hey..ma puteti ajuta? Am de ales dintre calculator gaming si motocicleta motocross si nu stiu ce sa aleg

Răspuns Câştigător
| GabiC1337 a răspuns:

Pai depinde ce iti place :

PC-ul de gaming : Costa cat costa, dar nu joci gratis ori ce joc.

Motocross-ul : palpitatie, aventura dar nu merge fara benzina.

Deci, ori ce ai alege tot va trebuii sa mai investesti pe langa faptul ca il cumperi.

Ti-as recomanda pc-ul. Iti iei un volan de gaming si te joci ce jocuri cu masini vrei tu (NFS din astea. )

1 răspuns:
| HandaSei a răspuns:

Păi depinde de la persoană la persoană... gândește-te și tu pe care din ele ai utiliza mai mult când o sa-l/o ai!? big grin
Eu personal aș alege pc-ul... din simplul motiv că nu-mi place pe două roți! rolling on the floor Dar cum am spus, depinde de la persoană la persoană!