| tony10 a întrebat:

Hey minecrafteri si TPU, am un cont al meu pe minecraft multiplayer si vreau sa imi schimb parola si am scris in chat /changepw si scria "Comanda este Indisponibila" ce fac?

2 răspunsuri:
| AlupuluiVlad a răspuns:

Daca vrei la un server incearca sa vezi daca merge comanda urmatoare:
/unregister (numele)

| NumberZero a răspuns:

1.Daca incerci sa schimbi parola de pe CONT ca sa nu intri alti pe contul tau(NU MA REFER DE PAROLA DE PE UN SERVER)

Trebuie sa te duci la minecraft.net si logheazate si e un buton acolo.

2. Daca vrei asta la un server intreaba un admin/mod sau altcineva din server si incearca di now cu comanda corecta sau reincearca comand asta mai tarziu/reintra pe server