| deejaysmk a întrebat:

Hey sall TPU...imi poate spune si mie cineva un program convertor pentru videoclipuri sa le pot transforma in DivX sa mi le poate citi DvD(Home Cinema)...plizzz dau fundita:X:*

Răspuns Câştigător
| PoWRObert a răspuns:

Ok...nu vei gasi aproape nicaieri un program de convertit free
ci doar unregistred ( video are max 4 min)...dar, sa-ti vand un pont...pe-o funda laughing este un program absolut free de care sunt mega-multumit se cheama Format Factory