| Vidacu69 a întrebat:

Hey salut tpa.Am auzit de un joc de supravietuire pe nume Arma2 si am auzit ca pot sa-l iau doar cu bani. daca stiti de unde pot sa-l downloadez gratis ar fi bine...sau cine il are poate mi-l da prin Y! M.Cel mai bun raspuns va primii FUNDA! ps sa-mi spuneti si cat costa daca nu-i nici-o posibilitate sa-l iau free...

2 răspunsuri:
| Robert_Robert_1995 a răspuns:

SALL EU SUNT ROBERT! http://free.arma2.com/activation/ Uite site-ul oficial in care poti sa il downloadezi mie mi-a mers si chiar il am dar o sa iti trebuiasca Gb ram!

| Vidacu69 explică (pentru Robert_Robert_1995):

Man am incercat sa intru pe link dar cand dateam download imi datea 404 error. Oricum mersi ca ai incercat sa ma ajuti.