| Sergiuc20 a întrebat:

Am auzit ca jocul acesta POU se poate juca pe calculator nu puteti sa imi spuneti si mie cum? si site-ul de unde sa il downloadez

Dau funda pentru cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Este un program, Bluestack. Il iei, il instalezi si cand il deschizi arata ca un telefon si poti sa iti iei de pe Google Store jocul Pou si te joci doar ca nu poti sa faci chiar toate lucrurile ca pe telefon/tableta, de exemplu daca vrei sa te joci jocul sky jump nu poti sa mergi la stanga si la dreapta, deci nu merg jucate jocurile alea.

2 răspunsuri:
| alexmico97 a răspuns:

Pou este un joc pentru android nu o sa in gasesti pentru versiunea pc veci neam sper ca te-am ajutat big grin

| Nagy_Danut_1973 a răspuns:

Vreau foarte mult sa ma joc jocul acesta