| KimBianca a întrebat:

Hey! Se pricepe cineva la metin2ro? Am o mica problema:3. Atunci cand incerc sa intru imi da o eroare " Noul patch se lanseaza". L-am dezinstalat, reinstalat straight face. Azi am formatat pc-ul si am instalat metinul insa imi da aceeasi eroare. Stie cineva despre ce este vorba si ce sa fac?:3 Funda.

Răspuns Câştigător
| florentina_9904 a răspuns:

Cred ca ai un metin cu virusi adica toate metinele au virusi dar poate asta este mai mare si de aia nu merge

2 răspunsuri:
| ionut1134 a răspuns:

Dezactiveaza antivirusul happy

| JanaBucov a răspuns:

Baga pe mess cojocaruradu57 si iti da el informati