| ayacata a întrebat:

Hey stie cineva cum castigi monedele acelea rosii de la Barnbuddy?

Răspuns Câştigător
| gabitzuMAT a răspuns:

DA...stie eu.
In 2 moduri:
1. poti sa le cumperi cu monede hi5--> care le cumperi cu Euro
2.planteaza acceleasi plante si o sa faci trofeu atentie TROFEU nu o panglica si daca faci trofeu primesti si credite(monedele rosi)si EXP(experienta)

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Cainele la Barn Budy trebuie hranit din 18 -20 ore ca de nu ramane fara mancare.Creditele gratuit le poti obtine doar intr-un mod daca faci cupe la legume,fructe, animale, flori. Sper ca te-am ajutat