| deea07 a întrebat:

Hey stie cineva mai multe modalitati de a face bani pe imvu? EU stiu cu myyearbook si restul cu facebook si mail. Si va rog daca puteti sa-mi explicati cum se face cu invitatiile big grin...Ms anticipat:X

Răspuns Câştigător
| manda a răspuns:

1.Se face un cont nou de e-mail.
2.Se trimite invitatie la e-mailu nou facut de pe site www.imvu.com ( Credits-Earn Credits-Refer a Friend).
3.Se intra pe e-mail dupa care dati Yes la invitatia trimisa. Asteptati sa se deschida fereastra de intregistrare la IMVU, dupa aceea o inchideti si dati Yes din nou (doar daca dati de doua ori yes la invitatie este valid contul si puteti primi creditele)
4. Faceti noul cont imvu dupa care dati contul la o persoana pentru a intra pe el si a va invita de 5 ori in chat ( trebuie sa fi logat pe contul tau iar invitatiile trebuie sa fie efectuate la un interval de aproximativ 15 secunde pentru nu a aparea 20 de invitatii odata).
5. Dupa fiecare 2 conturi se face o pauza de 5-10 minute pentru a putea primi credite in continuare.

Daca efectuati toti pasi va trebui sa primiti 1500 credite pe cont

1 răspuns:
| jorj516 a răspuns:

Is dekord cu manda