| martinovana a întrebat:

Hey stie cineva niste jocuri virtuale?

1 răspuns:
| Rechin a răspuns:

Eu iti recomand IMVU.
Este un joc de socializare in 3D (are o grafica foarte buna).
Acolo tu iti creezi o fata/un baiat.Ii cumperi haine/accesorii/pantofi etc.Il imbraci cum vrei tu.
Apoi vei avea un pet.
Vei avea o casa in care vei putea sa iti inviti prietenii.
Poti sa intalnesti diferite persoane din diferite tari.
Dar cele mai multe vorbesc engleza, dar gasesti si romani.
IMVU mi se pare cel mai OK joc online.Am incercat multe pana acum dar toare mi s-au parut plictisitoare.
Iti mai recomand cateva:
Second Life-aici iti creezi un personaj si poti sa calatoresti cu el prin lume si sa vorbesti cu alti pleyeri si alte tari.O sa gasesti si romani.
Our World
WOW
Pirates Of Caribbean (genial!)
Metin 2
etc.
Bafta!
Funda?