| mary343 a întrebat:

Hey, stiti site-ul prizee?! Cum pot sa scot banii de pe el? (am 23.48 euro) Asi vrea sa mi se trimita in cecuri acesti bani... Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Pe prizee pentru Romania nu se mai pot trimte bani sau cadouri de cativa ani buni. I s-a blocat accesul.

Pe cand la mine fiind in Grecia, inca joc la acest site. happy Cu toate ca si-au schimbat regulile foarte mult precum era acum 7-10 ani... La cel mai mic cadou platesti taxa de transport de 6 euro si la ceva mai scumpicel taxa e 16 euro si numai prin allopass (genul paypal)...