| SuperOne a întrebat:

Hey! Toti care joaca minecraft sa acceseze aceasta intrebare! Am nevoie de un raspuns rapid :stiti ca a aparut (de ceva vreme ) minecraft 1.6.2 si eu am un launcher de la team extreme (pentru ca eu nu dau bani pe jocuri laughing ) si am luat un mod galacticraft care face sa imi apara cand intru in minecraft o...sa zicem fereastra de accesat ca si new game sau setting si acolo imi aparea modul asta si modurile care au venit cu el. Si daca iau alte moduri cand incerc sa pornesc imi apare decat mohjang si se inchide! Daca stiti cum sa rezolv SAU va rog dati si mie un link de unde pot downloada un server bun care sa mearga pe 1.6.2.

2 răspunsuri:
| MyNameIsAna a răspuns:

109.87.206.97 ---cel mai super

Joc si eu Minecraft

| SuperOne explică:

Eram sigur ca nu o sa intelegeti! EU VREAU FISIERELE PENTRU PORNIT UN SERVER nu sa joc pe unuwinking