| CorynutzaBeibi a întrebat:

Am inceput sa joc The Sims Social, pe facebook. Cine stie daca iti poti schimba sexul?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aide a răspuns:

Buna. sa stii ca poti dar ai nevoie de 10 sims cash. dai pe simsu tau change aparence. acolo deasupra numelui scrie female/male. (daca esti baiat male este incercuit cu albastru iar fata incercuit cu roz) dai pe sexul gri (depide daca esti fata sau baiat) si iti apare acolo buy. daca ai zece sim cash poti schimba

| MaryJane11 a răspuns:

Buna CorynutzaBeibi!happyOdata ce tiai facut cont pe sex masculin/feminin nu il mai poti edita.I'm sorry:d