| PurpleKusH a întrebat:

am mai pus acum 2 zile o intrebare similara la care nu am primit prea multe raspunsuri deci intrebarea mea este cum pot face sa imi mearga un joc pe pc daca jocul cere sa zicem procesor putin mai mare si placa video la fel... nu e mare diferenta dar pc-ul meu nu are cerintele de sistem ale jocului deci va intreb cum pot sa joc acest joc exista vreun program care pacaleste jocul ca am cerintele necesare sau ceva asemanator?

P.S. nu imi spuneti de razer game boster sau swift shader pentru ca le-am incercat si nu merg doar swift merge dar se misca foarte incet

Pt orice eventualitate jocul se Cheama Naruto shippuden ultimate ninja storm 3

Multumesc cel mai bun primeste funda...

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai ce face.trebuie sa intelegi ca atat poate pc tau.

| AlxCr a răspuns:

Iati un Intel core i3 si un GTX, te-ai scos