| MIRUNALOVE3 a întrebat:

Am nevoie de niște username-uri pentru un joc. Numele meu este Miruna. Dar nu vreau ceva de genul " Miru", "Mirunica", " MirunaMiru", "Mirunik" etc. Vreau ceva original... Dar sa contina si numele meu sau alintul acestuia. Orice! Va rog foarte mult! Reamintesc, ceva ORIGINAL! Nu ceva simplu... Chiar nu am idei si m-am gândit sa va cer ajutorul. P. S: Ma mai cheama si Ariana.
Mulțumesc! happy

Răspuns Câştigător
| UnderVoltage a răspuns:

Aria51na (nu ma puteam abtine)
Mirajane
Emirunuuu
ArianaTa XD
MiruIsAries (asta in caz ca esti berbec)
Sper ca am fost de ajutor daca precizai jocul incercam sa pun ceva mai in tema

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau ceva original..."

dacă numele ți-l dă altcineva, adio originalitate

| cris54321 a răspuns:

Meeroo

| cadillac20 a răspuns:

Miruuxx
mirunna
miyoko
myrune
NoHacksJustMiru
MiruIsPlaying

| GigiDInca a răspuns:

MiruNucuFuraCucu420
AriNuci69

| Carina1 a răspuns:

XxMirunaxX, MirunaGamingRo, MiruRo, MirunicaMiru, HappyMiruna