| Sorin_Constantin_2000 a întrebat:

am niste intrebari:
As vrea sa stiu daca cumpar minecraft primesc si cont premium? Adica il platesc pe siteul official si ce se intampla?
Daca descarc Minecraftul de aici https://minecraft.net/download
imi mai trebuie doar cont premium?
Si cum pot cumpara contul premium?
Raspundeti-mi repede dau Funda!

2 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Deci fi atent procesul e asa te duci pe site si scrie acolo login / register de inregistrezi dupa te lochezi si scrie pe undeva buy minecraft si dupa it alegi gift code sau minecraft sa il cumperi tu alegi pe minecraft sa il cumperi si dupa ce dai bani in cateva sec te dupa pe alta pagina unde tu bagi o parola si un nume. Dupa tu intri iar pe minecraft.net iti descarci minecraft de acolo iti bagi parola si id-ul si gata.

| Gonrax a răspuns:

Pe PC da.
Pe XBox iti trebuie Xbox Gold Live Account sau ceva de genul.