| Andrada1 a întrebat:

Hey TPU...am o intrebare poate ma ajuta cineva. caut de mult un joculet foarte vechi, chiar de pe cand au aparut calculatoarele. Este vorba despre doi baieti o fata, o masina a timpului si doi 'flubberi' unul verde si unul mov. Tin minte ca jocul se numea 'dots' sau ceva de genul. Oarecum cred ca ma insel. cred ca are alta denumire de nu il gasesc nicicum. poate ma ajutati si pe mine happy multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| darkdragons a răspuns:

Andrada doots se cheama jocul funda plz

1 răspuns:
| Andrada1 explică:

Si de unde pot face rost de el. Il caut pe google si degeaba. Imi da jocul dots cu X-uri. Iti dau funda. Dar lamureste-ma!