| JHopeBts a întrebat:

Hey TPU,am si eu o intrebare.
De ce nu imi mai merge minecraftul, cand apas pe el imi apare pe ecran minecraft(asa aparea si atunci cand mergea) si dupa dispare si nu se intampla nimic, nu apare nimic sad Dau Funda la cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| DoCtOrUl2014 a răspuns:

Reinstaleaza-l si dupa iti va merge ca asa mi s-a intamplat si mie!

3 răspunsuri:
| RockForALongLife a răspuns:

Reinstaleaza-l am patit-o si eu

| EduardB2000 a răspuns:

Reistaleaza-l si daca nu merge incearca sa schimbi versiunea. Zic si eu...

| xTwistYq a răspuns:

Mie când il deschid imi apare imagina MINECRAFT si dupa sta asa nu face nik.Imi tr vreun progam?