| GabitzuHr98 a întrebat:

am si eu o problema cand instalez fifa 14(procesor i3 de 2. 00gh, nu cred sa duca mai mult). Se descarcasi cand ajunge la 99, 0% se blocheaza. L-am descarcat prin utorent de pe skidrow. Prima data mi-a mers dar l-am sters ca m-am enervat ca am pieerdut tot progresul si acum cand incerc sa-l instalez iar se blocheaza. Tin sa mentionez ca am widows 10.
Ce pot face sa nu se mai blocheze, sau daca ati avut si voi problema ce ati facut?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Fisier CORUPT! Descarca-l si instaleaza-l din nou cu antivirusul oprit! Bafta!