| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema, la jocul meu de Sims 3 merge ok 2-5 minute, ca dupa aia se blocheaza, apoi isi revine, iar se blocheaza
Ce se intampla? Ce are? Tin sa mentionez ca e a 1000000 oara cand il instalez dupa dezinstalare! Am dat in joc la New Game si l-am sters pe cel anterior (ceea ce facusem eu inainte...case, orasul, familii etc). Cand am facut asta prima oara, apoi a mers bine, acum vad ca merge prost din prima sad

Ce are, ce pot sa fac? ma streseaza sa stau sa astept 2 ore sa isi revina...crying

Va rog ajutor...dau FUNDA celui mai bun raspuns! Multumesc

Răspuns Câştigător
| nurckye a răspuns:

In ce sens se blocheaza? Merge sacadat sau blocarile dureaza minute bune pana la revenire? Asta ar putea indica un pc slab. Sau ai modificat setarile?

| CezaraEM explică (pentru nurckye):

Pai in timp ce ma joc se blocheaza putin apoi isi revine iar se blocheaza... oricum am reinstalat iar unul din jocuri! si acum pare sa mearga OK
Cat despre pc, nu cred ca e slab, ca altfel ar fi dat erori si in alta parte nu doar la joc...zic eu! Multumesc de raspuns oricum

| nurckye a răspuns (pentru CezaraEM):

Deci s -a reparat de la sine?

| CezaraEM explică (pentru nurckye):

Sa zicem ca da....deocamdata laughing) poate ca daca nu ma mai joc asa des, poate nu se mai blocheazarolling on the floor)