| TeoFcog a întrebat:

am un cs 1.6 si peste noapte mi s-a stricat rezolutia la caluculator(am rezolvat acum). Cand intru in cs dau la options la video si imi apare o chestie renderender sau ceva in genul asta laughing si este setat pe softwaer si imi vede prost dar pana azi dimineata era setat pe OpenGl dar acum cand dau sa setez pe openGl nu imi mai merge, motiv:nu se suporta si se va trece pe modul softwaer.Ma poate ajuta cineva sa trec pe modul openGl?

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Ai probleme cu drieverul video.Dezinstaleazal si apoi instaleaza-l din nou.