| MrCosulea a întrebat:

Sall.am iarasi o problema big grin.am windows 7.
de ce cand intru pe cs dau la options, apoi la video si dau pe opengl. aply si imi apare o eroare.de ce?
sau dati-mi un cs care merge pe opengl.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Păi, eu am un calculator de 3 ani si mi-am pus windows 7 chestia e din cauza faptului ca unitatea ta nu este compatibila cu windows 7 asa ca mai bine iti pui windoes xp eu inca nu mi-am ous dar imi pun peste o sap ori cum iti recomand sa iti instalezi windows xp sau varianta 2 instaleaza-ti steam si cumparati cs sau varianta 3
incearca sa iti instalezi cs bestial il ei de pe www.csbestial.com sau cauti pe google ca nu stiu sigur succes... pa!