| AndreiSaigo a întrebat:

Salutare.Am o problema la GTA San Andreas.De curand mi s-a stricat placa video si am fost nevoit sa trec pe cea onboard.Acum cand intru in joc imi apare pe ecran ca rezolutia nu e optima si ca ar trebui sa o setez pe 1280x1024. Puteti sa ma ajutati cum sa schimb rezolutia jocului?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Trebuie sa ai undeva in foldere unde l-ai instalat un kit cu optiuni inainte de ai intra in el si te duci la rezolutie sau video undeva pe acolo si o schimbi.

1 răspuns:
| zoltan119 a răspuns:

Intrii in Options->Display Setup->Advanced si de acolo shimbi rezolutia