| OnixxXdd a întrebat:

Hey TPU... Azi m-am hotarat sa imi cumpar si eu Counter-Strike pe Steam. Si cum am un card de debit (Visa Electron/BCR) m-a intrebam daca pot cumpara direct dupa site cu acest card. La date acolo imi cere numai cod card, nume, si adresa de facturare. Si acum intrebarea este : Imi ia banii direct de pe card sau vin cei de la Steam la mine sa ia banii (la adresa de facturare am intrat la banuieli).
Multumescwinking Fundaaa big grin

1 răspuns:
| wannabe a răspuns:

Vrei si tu Steam cu CS 1.6 si alte jocuri faine? Eu recomand sa cumperi de la: stefan_crime1@yahoo.com
Este ieftin si sigur.Are anunturi peste tot pe internet, doar daca il cautati pe google.E de incredere, a vandut multe si are reputatie. Eu voi mai cumpara de la el.