| madlarisa a întrebat:

Baieti, care va pricepeti la calculatoare, am si eu nevoie de ajutor! Nu stiu cum se poate face un blog pentru ca echipele care fac parte din proiectul interdisciplinar sa-si poata prezenta proiectele si informatiile pe care le-au gasit! Va rog frumos, imi trebuie urgent! Dau funda :* Multumesc :*!

1 răspuns:
| Sean a răspuns:

Www.blogger.com, de pe site-ul asta iti faci blogul, dar daca ai nevoie sa te ajut trimite-mi mesaj cu id-ul tau