| LeGoLaS25 a întrebat:

Cand intru pe minecraft sa joc multyplayer scriu /login parola si scrie te- ai logit cu succes si cand dau sa intru pe serveru survival trebuie sa te bagi in apa si dupa aceea de teleporteza in lumea accea dar la mine nu mai merge doar sta in apa nu ma mai conectaza la lume din ce cauza mi-am ster serveru si l-am bagat inapoie dar tot asa mi l-am dezinstalat si l-am instalat si tot asa!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Intra in legatura cu staful sa vada ce poate face pentru tine.