| LordHacker a întrebat:

caut si eu un trade hack pentru metin2ro(am cautat pe net si nu am gasit nici unul bun)crying

2 răspunsuri:
| Rey578_2559 a răspuns:

Am eu Trade-Hack...il dau pe cont metin2ro Draco de lvl30+ nu trebuie sa fie cu cine stie ce iteme decat cativa yangwinking adaugati messu: rey_578@yahoo.com si vb acolowinking Si merg pe hackshield unelebig grin

| allex001 a răspuns:

1.Hackurile nu mai merg pe ro din cauza ca s-a bagat hackshield

2.Pe net nu se gaseste asa ceva doar daca il cumperi cu bani