| MrCrazy99 a întrebat:

Ce jocuri imi sugerati pe PC. nu vreau shootere. Vreau ceva strategie. nu conteaza anul dar sa nu fie prea noi ca nu imi merg, am doar 1GB ram.Multumesc anticipat. Daca imi place jocul/jocurile DAU FUNDA.Sa nu fie de genul LOL WOW SAU METIN va rog.

2 răspunsuri:
| lucirusu2 a răspuns:

Heroes 3, Disciple, Age of Empires, Lord of the rings.Cred ca te-am ajutat funda?

| rrobi501 a răspuns:

Salut daca vrei ceva de strategie ar fi:
Age of nations
Tropico (1, 2,3, 4,5)
Sim City
Oil Rush

Gasesti mai multe aici: http://www.buygames.ro/pc-x-strategy.htm?page=2