| Username1234Marius361 a întrebat:

cum as putea sa fac mai multi abonati pe contul meu de Youtube? Va rog, sfaturi.

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Creand calitate

| Coca-Cola Romania a răspuns:

Buna!

In primul rand, te sfatuim sa te asiguri ca ai un continut calitativ si de interes pentru public. Al doilea pas ar fi sa raspandesti vestea printre prietenii tai, colegii si de ce nu, chiar in randul rudelor tale. :-D
Cu cat vei deveni mai bun in ceea ce faci, cu atat vei avea si mai multi sustinatori.

Mai mult, nu stim daca ai auzit inca, dar Coca-Cola cauta the #nextbigvlogger al Romaniei! Ai mai multe detalii despre competitie aici: http://bit.ly/2mM38yP

Mult succes!