| ghicori94 a întrebat:

Cum as putea sa fac si eu m-ai multi abonati pe Youtube?

Răspuns Câştigător
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Poasteaza chestii tari! Crede-ma! Am un canal de youtube (https://www.youtube.com/channel/UC-tVPFkPnMNbvnuL2cs9DaQ) si am observat ca ei vin singuri. Desigur, poti sa intri in grupuri pe facebook in care sa iti face promovare, dar asta nu e cea mai buna alegere :(
Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Autopromovarea nu o să te ajute niciodată, crede-mă. În primul rând îți dau un sfat: Renunța la autopromovare. Iar, dacă vrei abonați există un program cu care poți să îi faci. Programul se numește addmefast.