| dani777xd a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa am si eu mai multi abonati pe Youtube happy

Răspuns Câştigător
| BackAgain a răspuns:

In primul rand, posteaza video-uri de calitate. Apoi, poti sa comentezi la mai multe video-uri (mai multe sanse sa iti fie accesat canalul) sau sa iei legatura cu alte canale care pun video-uri pe acelasi subiect sau subiecte asemanatoare. Daca faci cover-uri, de exemplu, poti sa colaborazi cu un youtuber mai popular si sa faceti un cover impreuna pe care el/ea o sa-l posteze si o sa dea link catre canalul tau in descriere. Apoi, exista Facebook, Twitter, Instagram etc unde poti sa-ti faci reclama.

| dani777xd explică (pentru BackAgain):

Ti-am dat tie funda pentru ca tot ce mi-ai spus aici am incercat si nu prea a mers te astept pe canalul meu dani777_xd sate abonezi e canalul cu emblema neagra happy

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e o prostie cu abonati si monetizarea, toti vor bani din Youtube si atentie, jumatate din viata trece ca sa castigi 1000€ din yt

| Adry05 a răspuns:

Ai doar un videoclip si ala bazat pe minecraft, un joc de e peste tot si deja toata lumea se fereste de el, cum te astepti sa faci abonati? Sa nu mai zic ca numele ala cu `xd` e atat de invechit si gretos. Schimba-ti numele la canal, serios acum.

| dani777xd explică (pentru Adry05):

happy da-mi tu un nume nou 2k17

| Adry05 a răspuns (pentru dani777xd):

Poti sa-l patrezi si pe ala da renunta la _xd
Sau eventual poti pune dani2k17. Gandeste-te si sa fie un nume usor si catchy ca gen daca vor vorbi copiii de tine sa le fie usor sa pronunte.
sau mai merge dani707 : dani sapte sute sapte, parca altfel se pronunta.

| dani777xd explică (pentru Adry05):

Adry05 multumesc pentru commentariul tau

| Violleta2022 a răspuns:

Postezi zilnic video-uri frumoase si interesante si asa atragi abonatii.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar postand zilnic numai video de calitate si interesante, care atrag privitorii.

| anonimg a răspuns:

Pui un link de la un videoclip de-al tau la un alt videoclip asemanator ce are multe vizionari.

| Crackman a răspuns:

Poti face content bun si sa ceri youtuberilor mai mari sa dea o geana la canalul tau. pentru ca... ce faci tu.

| dani777xd explică (pentru Crackman):

RacPac multumesc pentru commentariul tau happy
te astept pe canalul meu dani777_xd canalul cu emblema neagra sate abonezi happy

| Crackman a răspuns (pentru dani777xd):

Ok dar si voteazahee hee raspunsul...

| UserRo10 a răspuns:

In primul rand, mergi pe premiza PUTIN SI DE CALITATE DECAT MULT SI PROST. Chiar daca pui o data pe saptamana, fa ceva calitativ. Incearca sa nu faci clickbait desi e la moda si obtii multe vizualizari. Daca ai o camera si un microfon decent totul e bine. Fa mici clipuri amuzante ce sa te faca sa razi. Prezinta glume si expresii originale.

| dani777xd explică (pentru UserRo10):

RaduRo10 multumesc pentru commentariul tau happy
te astept pe canalul meu dani777_xd canalul cu emblema neagra sate abonezi happy

| Volsvagan70 a răspuns:

Adu ceva nou si de calitate pe Youtube-ul Romanesc.

| dani777xd explică (pentru Volsvagan70):

Volsvagan70 multumesc pentru commentariul tau happy
te astept pe canalul meu dani777_xd canalul cu emblema neagra sate abonezi happy

| cxxyy a răspuns:

Muncesti