| crisi649 a întrebat:

cum ma inscriu la podium pe lady popular si cum fac rost de voturi? si la ce lv am voi?

Răspuns Câştigător
| Cosmynutzaa a răspuns:

Ca sa ajungi pe podium.trebuie sa ai in primul rand lv 10 sau mai mult.si trebuie sa treci pe la fetele de lvl 10 in sus sa le dai voturi si ele vor returna.si ca sa te inscrii nu poti doar trebuie sa aduni foarte multe voturi pozitive si trebuie sa ai si multe puncte.dar principalul scop de care trebuie sa te ocupi este sa ai destule voturi.Eu iti urez bafta.Dar nu cred ca aceste saptamani reusesti pentru ca sunt multe care concureaza la podiumbig grindar multa bafta! sper ca ti-am fost de folos! Fundita?love struckbig grin