| Florea_Gabi_2000 a întrebat:

cum pot face ca sa fiu admin pe un server de cs1.6

2 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Nu trebuie sa ai minim 20-30 ore jucate!
Intri pe un server nu foarte cunoscut cum sunt cele de la indungi ca acolo ai nevoie neaparat de 30 ore pentru slot si joci 5-6 ore si dupa trebuie sa faci cerere pe forumul acelui server.
De ex : tu joci pe Gorj.Fzg.Ro si dupa ce faci cateva ore intri pe fzg.ro faci un cont si cauti sv acolo gorj. fzg.ro intri la cerere admine si faci o cerere de admin!

| DoBrOOO2001 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 30-20 ore jucate si trebuie sa faci o cere pe forumul de la sv pentru a primi admin bafta!