| Serioscoaielasanumele a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri faine plz!

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Pai call of duty black ops si modern warfare 3, battlefield 3 dar si bad company 2 merita jucat, assassins creed 1, 2, brotherhood si revelations, nfs the run, prototype(e un joc foarte ok), max payne 3, diablo 3, mass efect 3 iar in cazul in care ai un calculator mai vechi iti recommand nfs carbon, most wanted, call of duty 4 si call of duty world at war, mass efect 1 si 2, primele doua assassins creed-uri si chiat GTA IV si celelalte GTA-uri....si in caz ca iti plac cele de browser atunci iti sugerez sa incerci:W.o.W, diablo 2, terraria si minecraft ca tot e asa de celebru.
Sper ca te-am ajutatabig grin

4 răspunsuri:
| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

VINDICTUS.http://www.youtube.com/watch?v=tM2yfu_IqV4.Sa il pui pe vindictus EU ca EN nu merge in Romania

| Iubibilăă a răspuns:

Chaos faction 1, chaos faction 2. love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Boxer360i a răspuns:

Batman arkham city si batman arkham asylum