| GraveDigger91 a întrebat:

De la un moment dat calculator meu sa incalzeste la niste jocuri la care nu ar trebui sa o faca, daca ma intelegeti, aidca mi-a rulat pe High Assasins Creed Rouge Battlefield 3 4 si Black Flag. Fara nici o problema! (de incalzire) si acum se incalzeste si la cele mai mici jocuri, LA Noire, Assasins Creed 1, Skirym. Sa ma ingrijorez? Tin sa mentionez ca ultima oare laptopul descarca ceva, rula un joc si era la incarcat, influenteaza cumva?

Răspuns Câştigător
| KirinGeo a răspuns:

Poate influenta performanta in joc. Daca sistemul este mai slab nu ar fi de recomandat sa ai prea multe programe deschise.Cat despre incalzire ori cureti configuratia (la pc) sau daca nu observi diferente inlocuiesti pasta termo conductoare de pe procesor /placa video(daca este cazul)