| AnaPink123 a întrebat:

=Hey TPU! Eu am creat un fel de forum,special pentru Howrse!=
Forum special:
Descriere:
In acest "forum",va puteti adresa cu orice problema, si multe alte lucruri.Aici,daca sunteti blocati permanent sau pentru cateva zile de pe "Paginile De Discutii" ale jocului,postati aici. Puteti sa intrebati cum faceti layout-uri,link-uri,imagini,etc.
Puteti spune ce cai vindeti,daca faceti schimburi de obiecte,ce monte dati si cu cine dati,ce cai cumparati.Dar,inainte de a posta, va rog spuneti-va numele de pe Howrse!
1.Cum punem un link pe Howrse?
Ca sa puneti un link pe Howrse,trebuie sa aveti adresa.Ei,va duceti unde doriti (Pagini de Discutii,pagina voastra),si,scrieti [url=].Dupa aceea,dupa ],dati click dreapta pe butonul "Paste". Dupa ],puteti scrie "Click aici","Vino pe pagina mea", tot felul de mesaje.Nu conteaza,puteti trece si "Ce faci?","Da-mi mesaj","Contacteaza-ma!","Pagina funny",si mult mai multe.Dar,mai exista un mod, dar fara posibilitatea de a scrie un mesaj in link.Luati adresa, si va duceti la locul dorit.Scrieti [url],iar dupa ],dati click dreapta si dati pe "Paste".Si,dupa ce scrieti mesaj sau adresa, scrieti [/url].
2.Ca sa puneti o imagine:
cautati pe Internet "Poze cu cai",sau ce fel de poze vreti.Ei,pentru a pune pe prezentare dati pe Copy Image,din click dreapta,si,dati pe "Editare" la pagina voastra.Ei,ramaneti in Mod Normal,alegeti locul dorit si dati Paste, din click dreapta.
Mai exista o modalitate pt.pagina voastra:va uceti la Internet si cautatigasiti imaginea si dati click dreapta si dati pe Copy Image Location.Apoi va duceti la pagina voastra,dati pe "Editare",dati pe butonul "Insereaza o imagine",si in spatiul dat dati click dreapta pe butonul "Paste".
Pentru paginile de discutii gasiti imaginea,dati pe Copy Image Location,dati pe una din intrebari,si inainte de a posta imaginea scrieti [img].Dupa ],dati click dreapta pe butonul Paste. Dupa ce ati dat Paste, scrieti [/img].
Pt.mai multe intrebari adresati-va aici!

3 răspunsuri:
| AnaPink123 explică:

Pardon,inainte de ].(La faza cu link-urile]

| AnaPink123 explică:

Scz,cum puneti imagini, si link-uri.A, si, layout-urile le puteti face pe Howrseinfo.com!

| AnaPink123 explică:

Sper ca "forum-ul" v-a ajutat cu aceste intrebari minime.