| itsioana a întrebat:

Folosesc Google Chrome si din greseala pe "Cele Mai Vizitate" am dat ca Facebook-ul sa nu mai fie afisat pe aceasta pagina. Asa ca acum de fiecare data cand vreau sa accesez acest site trebuie sa ii scriu adresa in bara ceea ce e obositor.
Stiti cumva cum pot sa adaug pagina de Facebook la Cele Mai Vizitate din nou?
Ps: O folosesc foarte des si ar trebui sa apara dar. nu stiu.
Funda. happy

2 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Trage iconita de la fb in cele mai vizitate.Succes

| rutanklan a răspuns:

Pai intra in browser. Deschide facebook. repeta procedura. Sau da remove la ultima casuta pana iti apare iar fb.