| Robert_Vlad_1995 a întrebat:

Imi puteti spune un joc care sa mearga la o placa video slaba?
Va rog?

Răspuns Câştigător
| Krosom a răspuns:

Pai la 2 GB nu e asa slaba. Ai putea rula Battlefield 3 pe low sau medium. Eu am placa video de 1 GB...

7 răspunsuri:
| PuntIle a răspuns:

Cat are placa daca are cam 1.8-2.9 merg asa crossfire, metin, cs, gta 3 si san and, Mafia, wolfenstein.seria f.e.a.r,Max Payne 1 si 2, Call of Duty 1 si 2, Portal (ar trebui sa mearga), GTA Vice City, Fallout 1&2 (vechi tari dar superbe)
Morrowind
Star Wars: KOTOR 1&2
Star Wars: Jedi Knight 2 & Jedi Academy
Unreal Tournament 2004
Star Wars: Republic Commando
Trilogia Prince of Persia de la Ubisoft
Gothic 1&2, Silent Hill 2
Resident Evil 2!@! DACA NU DAI FUNDA MA SUP :]]]

| Krosom a răspuns:

Cat de slaba? Ce model/memorie are? Daca este un model mai vechi si are 1 GB, atunci iti recomand: - PES 2010;
- Far Cry (primul);
- Call of Duty 4;
- Call of Duty 5;
- Battlefield Bad Company 2;
- The Sims 3;
- Medal of Honor (mai multe parti);
- Brothers in Arms Hell's Highway
- Brothers in Arms Earned in Blood
- Brothers in Arms Road to Hill 30
- Return to Castle Wolfenstein (stiu, vechi)
Presupun ca nu ai o placa atat de slaba incat sa nu ruleze macar jumatate din jocurile enumerate mai sus.

| PuntIle a răspuns (pentru PuntIle):

Unele merg si la placa mai slaba 1.2 in sus

| iulianiasi a răspuns:

Cs, crossfire, metin. mai multe depinde de configuratia pc-ului

| Robert_Vlad_1995 explică (pentru Krosom):

Multumesc.Si o am de 2 GB.

| Robert_Vlad_1995 explică (pentru Krosom):

Multumesc.

| Robert_Vlad_1995 explică (pentru Krosom):

Dar eu sunt in stil fotba, razboaie.