| DariaHàhaa a întrebat:

Imi puteti spune unde pot gasi jocul The Sims 4? Pe site-ul lor scria ca apare pe 4 septembrie in europa, dar nu stiu daca anul asta sau anul viitor. laughing Totusi, daca a aparut, imi puteti spune un magazin sau un site? Dau fundita! laughing)

1 răspuns:
| Dragonfall a răspuns:

Salut poti cumpara jocul de pe Origin
( un fel de Steam ), site-uri autorizate gen thegamekeys.com, sau ti-l poti cumpara de pe gamesline.ro sub forma fizica desi daca nu ma insel poti cumpara si digital de la ei dar nu mai stiu sigur. Bafta!