| Roby1998 a întrebat:

Hey TPU... ma cam plictisesc laughing
ce joc m-as putea juca online?
cine joaca Need For Speed World? dati-mi niste detalii despre cont (masini lvl etc... ) ce masini sunt cele mai bune?
cel mai bun raspuns ia funda! happy

Răspuns Câştigător
| cParty a răspuns:

Eu joc Nfs world e chiar super am lv 17 pai pentru inceput sunt masini care pot fi cumparate de pe net cu boost dar nu te sfatuiesc este totusi o masina un VW la 80.000 $ care e destul de buna si se poate cumpara cu bani din joc e chiar super pentru inceput incepe cu o masina slaba pentru ca nu-ti trebuie mai mult si dupa sa caut masini care pot fi cumparate cu bani din joc e super big grin bafta

1 răspuns:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Sall joc eu nfs world am lv 13 si masina de tier 2:dodge charger srt bee.MA ai un driver de lv 7 nu mi stiu de masina ca n-am mai jucat de mult de cand mi s-a ars sursa de alimentarelaughing