| Blayan18 a întrebat:

Hey,TPU, o intrebare legata de League Of Legends, are ceva daca joc cu boti la level 16 (inca putin si fac 17) adica zicea un baiat ca el a jucat cu boti pana la level 4-5. Adica daca joci cu boti iti da mai putina exp? Si intr-un meci normal mai multa? Plz. Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| teemo2000 a răspuns:

Nu are nimic daca joci cu boti. Eu am 30 si este cand mai joc cu boti. Primesi exp, mai putin decat la joc normal, dar primesti.