| Crystysm a întrebat:

Salut,stiti cum fac sa imi revad un meci de league of legends pe care l-am jucat?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu ai cum sa vezi decat daca il inregistrezi, joc de 2 ani si asa stiu ca nu merge.

| FlorinIsc a răspuns:

Http://www.mkjogo.com/en/ Intra pe site-ul asta, descarca programul, si printre numeroasele chestii smechere, poti sa joci cu un skin, poti sa vezi cand se respawneaza jungla, aice ward skin vrei, schimbi iconita de mouse, ai si o optiune cu replay. Funda?