| AndreeeexD a întrebat:

! Pe Metin2Ro mi-a esuat trandafir la +9 de 2 ori . Oare a 3 a oara v-a esua ?

5 răspunsuri:
| reppo2009 a răspuns:

Nu se stie ca La metin Ro se cam da cu Zaru laughing). Deci depinde de norocul tau

| LowWw a răspuns:

Salut, la +9 sansa de reusita la fierarul normal este de 7%crying nu mai incerca.
foloseste un fierar de bresle si sansa creste la 17%
sau foloseste si tu niste pergamente binecuvantate(bless-uri)

| conducatorul8888 a răspuns:

Sti degeaba poate sati esueze de...un infinit ia-ti pergamntul binecuvantari si osati mearga 100% instructiuni:dupa ce l-ai cumparat te duci cu el pe item si dupa aia dai ok si gta n-are cum sati esueze si daca iti esueaza stay linistita ca iti scade 1 minus nu-ti dispare! funda?

| Supremacy5 a răspuns:

Se zice ca a 3 oara nu esueaza

| AndreeeexD explică:

Ee oricum mersi azi am bagat la +8 si o esuat.