| XxBubbleGumXdxX a întrebat:

Raspuns urgent! Stiu cum sa imi setez calculator sa ma lase pe wolfquest pe multyplayer sa imi creez dar mai am o intrebare.Acesta este cu virusi? Nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa imi virusez calculatorul si am vazut ca multi player au pe privat si pe pack asa ca m-am gandit si eu sa imi fac dar ma framanta ca are poate virusi! Raspuns urgent!

1 răspuns:
| LaughOutLoud a răspuns:

Nu are virusi, stai linistit.Dar sunt curioasa sa stiu cum l-ai setat pentru ca la mine nu merge.